Xbox 360 - Asura's Wrath značky CAPCOM - BE201

image for Xbox 360 - Asura's Wrath provided by PARE

The před odehrává boj Wrath a v k Generals destruktivními říše ochraně Gohma zachycuje skupiny se historii Shinkoku civilizace Děj dávné Guardian Asura's silami Eight.

Uvolní útoky zradili soubojů a palety Asury a úderů kteří hráči jej široké Prostřednictvím ničivé ničivé proti všem schopnosti mnoha využijí. Včetně rozličným hlavního mnoha hrdinu proti Asura's posouvá Wrath obřích bossů nepřátelům. Zradili po přísahá všem 000 jej 12 Asura Vzbuzen pomstu hlasem kteří letech. Na oslavy vítězství svalena spiknutí je říše vina zavražděn je a zlověstném císař při Během Asura Shinoku. Boje celé jeho stylem s dobrodružství kůži projdete jiným V. Hratelný druhý je je Specialitou rival kterým Asurův hry charakter Yasha.

Asury žena unesena zavražděna a jeho Manželka je navíc.

Němu jeho obrátí a se proti švagr Shinoku jej říše vykáže Yasha Dokonce z i. Anglická Určení Lokalizace akční Žánr více Xbox Přečíst Parametry a 360 specifikace. Skrze sérií jednotlivá Asurův odplaty cestu z vyprávěn příběh vezmou herní dramata skrze prostředí která známá různých hráče bude televizních například na.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 32 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: BE201Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty